Recenze Barny`s

Ověřený zákazník Goldfitness.cz Radek Fusek

Přidáno: 24. září 2019

Zakoupeno v Goldfitness.cz

• poměr cena/balení je vynikající
  • po 3 týdnech užívání odezněla chronická bolest kolenních kloubů (předtím vyzkoušeny jiné přípravky). Byl jsem tedy zpočátku skeptický.
  • chuť

Za mě naprosto oprávněně TOP výrobek. Argumenty "odborníků" že je to pro koně a lidskému organismu to nedělá dobře se stanou irelevantní ve chvíli, kdy Vás přestane trápit chronická bolest kolenou. Pokud trpíte chronickými problémy, které se vlečou léta (a ne! opravdu mi lepší vyvážená strava nepomáhá), tak neváhejte ani minutu.

Na sobě jsem negativní účinky nezpozoroval. Přítelkyně taky žádné problémy neeviduje. Výsledek ale ano! Cena produktu je vzhledem k jeho výdrži naprosto skvělá. Bohužel spousta uživatelů dává přednost nějakým měsíčním kůrám, které opticky jsou levnější... Po vysazení se mi bolest po čase vrátila, opět jsem se tedy vrátil k Alavisu a po týdnu užívání zase pohoda. Ve Výsledku ale není co řešit.

Negativem je opravdu odporná chuť. Slogan výrobce na obalu: "O co méně chutná, tím více pomáhá!" Vyvolává smích. Pomůže pít s vymačkanou citrónovou šťávou. My přidáváme příchuťovou tabletku, které se přidávají například do BCAA nebo do nějakých jiných potravinových doplňků. Jedna dávka se tím pádem prodraží (cena jedné tabletky při větším odběru cca 6,-Kč), ale pak se to dá bez problémů vypít...

Ověřený zákazník FITNESS4U Ověřený zákazník

Přidáno: 4. srpna 2019

Zakoupeno v FITNESS4U

chuť... ale dá se s tím poprat

Barny`s NovoFerrin 30 kapslí

Barny`s NovoFerrin 30 kapslí

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 10. června 2019

(naposledy upraveno 10. června 2019)

• Užívám zatím třetí den a cítím se mnohem lépe. Dříve jsem brala železo předepsané od lékaře, se kterým jsem měla zažívací problémy. Nyní žádné problémy nemám. V lékárně doporučili užívat navíc vitamín C.

Ověřený zákazník Barnys Ověřený zákazník

Přidáno: 23. května 2019

Zakoupeno v Barnys

• Určený pro lidskou spotřebu

Jiří Červený Jiří Červený

Přidáno: 22. května 2019

(naposledy upraveno 24. května 2019)

• Dnes jsem přečetl názor na idnes, jak tento přípravek jen větrá
  • peněženku. Peneženku mi větraly přípravky, které jsem užíval předtím. Samé 4+ 5+ a extra silný a kolena bolely vesele dál.
  • A když mne bolely už i v klidu, zkusil jsem na radu kolegyně toto. Po užívaní toho přípravku mne kolena bolet přestaly.
  • Nebylo to hned, ale zlepšení jsem cítil po cca 14 dnech. Takže pokud je to autosugesce tak u těch prvních přípravků nefungovala a teď ano. Balení mi vydrží cca 1/2 roku užívání. Užívám jednu odměrku denně cca 2 měsíce a pak si dám 2 měsíce přestávku. Takže to finančně není vůbec náročné.
  • Mám již 2. balení a po cca 6-8 letech mohu chodit normálně do schodů i ze schodů. Samozřejmě na 1/2 maraton si už netroufnu, ale kolena už nebolí :))).
  • Dobré to není , ale je to o zvyk, kdo má rád hořké pivo, tak si zvykne snáz.

Přípravek při jehož užívání mne přestaly bolet kolena a mohu se normálně pohybovat již bez bolesti. A pokus s tím má někdo odborně erudovaný problém, tak ho tímto zdravím.
Pravděpodobně se důvod účinnosti tohoto přípravku do učebnic teprve dostane.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 8. května 2019

• Nedase rozmicht ve vode

MB MB

Přidáno: 6. března 2019

• Nevím
  • Artróza 3 v kyčlích, bolest kříž - nepomohlo ani trochu.

Po dvou a půl měsících užívání jsem nezaznamenala žádnou úlevu. Vyzkouším aptus apto flex, uvidíme.

Alexandr Alexandr

Přidáno: 18. února 2019

• Je to jediný přípravek na trhu v tomto složení
  • Chuť

Přípravek užíváme pravidelně a zakoupili jsme již druhé balení. O přípravku jsem diskutoval i s mým lékařem, který mi účinky tohoto potvrdil svými zkušenostmi převz. od pacientů. Osobně řekl "nikdo moc nevím PROČ to pomáhá ale jen to tak. Osobně mám ten názor, že do přípravku se dává něco co není na etiketě" :) Ještě k tomu užívání, v hodně recenzí se tvrdí že přípravek nelze rozmíchat. Je to hloupost. Záleží v čem to mícháte a čím. DOPORUČUJI pro užívání zakoupit hustější DŽUS. Nalít do sklenice nejdříve cca "velikou štamprli" džusu, do tohoto nasypat odměrku přípravku. Já si pro mixován zakoupil elektrický "FRAPPE mixer" (za cca 200,-) na baterie a ten přípravek během cca 2 minut rozmíchá nádherně do husté šťávy. Díky džusu je chuť snesitelná a "frappe" mixérek z toho udělá nádherný hustý mix. Je to jen o tom trochu jak věci chcete mít....Na kolena pomáhá opravdu skvěle a mohu jej ze zkušeností všem doporučit. NA trhu není NIC lepšího.

Barny`s HerpeNorm 30 kapslí

Barny`s Klokan 120 kapslí

Ověřený zákazník Pilulka.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. ledna 2019

Zakoupeno v Pilulka.cz

mamka je moc spokojená, má zátěž na klouby a s klokanem pozoruje změny. Takže jsem spokojená i já :)

Přidáno: 12. ledna 2019

• jeho účinky jsou znát....v zimních měsících se bez něj neobejdu
  • chvilku jsme používali jiný přípravek a okamžitě me začali bolet kolena:-(...takže jsem se s pokorou vrátila k alavisu:-)
  • měli sme vynikající zkušenosti i s přípravky od Alavisu pro pejsky....
  • je to vyloženě hnusná chuť, až pachuť....ale to dělá to MSM, které má ale opravdu dobré účinky, takže přípravek bez něj nechci....jak sme přešli na jiný přípravek, tak ten měl kolagenu přibližně stejně, ale právě mu chybělo MSM a byl to markantní rozdíl v účincích....

Přidáno: 27. prosince 2018

• pomáhá doporučuji
  • chut mi nevadí i když je hořký

Přidáno: 6. prosince 2018

• Není výhodný -vysoká cena

Přidáno: 29. listopadu 2018

• Beriem ho zhruba mesiac a pocitujem uľavu . Chuť boal hrozna ale už v pohode zapijam vodou. Bolesť ustupuje kolena tak nevŕzgajú robím cviky ktoré predtým nešli rep. išli s bolesťou

Přidáno: 20. listopadu 2018

• Žádný účinek. Spánek mi nepřivodil.
  • Po užití do 20 minut svědění kůže, které přetrvávalo několik hodin.

Přípravek jsem si vybrala na základě recenzí. Příště zkusím jiný produkt. Je to subjektivní hodnocení, někomu může pomoci.

Přidáno: 7. listopadu 2018

• Složení
  • Účinnost
  • Pouze a jenom chuť.

Tento produkt jsem si vybral, v první řadě, na základě testů výživ pro klouby. V druhé na základě uživatelských recenzí. Již v prvním týdnu užívaní byla znát pozitivní změna, kdy mě po namáhavém dni v práci (kde se často tahám s težkým tovarem) již tolik nebolely klouby. V druhém týdnu tato bolest ustoupila zcela a nyní již bolest necítím žádnou i přes pracovní vytížení. Tento produkt jednoznačně doporučuji všem v mém okruhu, byť i jenom jako prevenci. Chuť je hodně nepříjemná, ale po rozmýchaní v džusu či nějakém sladkém nápoji akceptovatelná. Koneckonců jsem si to koupil jako výživu pro klouby, né kvůli chuti, takže se nemáme o čem bavit.. Co se týče ceny, tak při přepočtu na měsíce (1000+- /5 = 200+-), bezkonkurenční.
Nesplést s přípravkem pro koně.. :-)

Martin Čepek Martin Čepek

Přidáno: 1. listopadu 2018

• cena/množství
  • účinnost
  • musíte to do sebe kopnout jako panáka, jinak se z toho po****.

Za svou 10ti letou kariéru fitness nadšence jsem nezažil odpornější doplněk stravy. To je ale dobře, alespoň se člověk plně soustředí na tu konzumaci a placebo efekt jede na maximum :) Každý přece ví, že čím hnusnější medicína, tím účinnější.
Určitě je třeba ho brát dlouhodobě a nevynechávat dávky, pak se kladné účinky určitě projeví.
Berte to ale s rezervou, stále se jedná hlavně o prevenci při sportu a nadměrném zatížení. Pokud vás bolí všechny klouby a doktor vám řekl, že máte v p**** chrupavku, tak vám nejspíš nepomůže ani svěcená voda.

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. září 2018

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

dle recenzí se jedná o nejlepší kloubní přípravek, jelikož je to můj první, tak nejsem schopný porovnat s jinými.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi a přejeme hezký zbytek dne.
ONLINESHOP.cz

Přidáno: 17. září 2018

• Někomu snad jako placebo zabere
  • Žádný ůčinek ani při třech tabletách naráz

iwoos iwoos

Přidáno: 15. září 2018

• ověřený účinek
  • chuť produktu

Po cca rok trvajících bolestech a omezeném pohybu ramene jsem se ze zoufalství rozhodl vyzkoušet tento produkt. Užíval jsem tři měsíce, poté měsíc pauza a opět tři měsíce užívání a s radostí konstatuji, že bolest ustoupila zcela a když nesmyslně neudělám nepřirozený pohyb, tak ani nevím, že jsem nějaké problémy s ramenem měl. Každý kdo čeká účinek během pár dní bude určitě zklamán, ale při dlouhodobějším užívání se zcela jistě prokáže zda došlo ke zlepšení či ne. Každopádně za pokus před případným invazivním řešením to určitě stojí. Chuť produktu není nic moc, ale jde o zvyk.

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25